Kontakt
Obecný úrad:
Družstevná 430/1
914 42 Horné Srnie
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
http://www.hornesrnie.sk

tel. +421 32 6588281
fax: +421 32 6588281
Najnovšie články
Počet prístupov: 186609

Přednáška ve Slavičíně


Dne 24. června 2010 se v základní škole ve Slavičíne uskutečnila přednáška pod názvem "Společně po stopách historie", na níž se jako přednášející zúčastnili i zástupci z naší obce. Paní učitelka Mgr. Eva Šumichrastová spolu s paní ředitelkou školy PaedDr. Helenou Kramárikovou a vybranými dětmi z naší základní školy přednášeli žákům slavičínské základní školy o historii naší obce, o zvycích, architektuře, lidovém oděvu i o historii základní školy.
Krátkým vystoupením dívek z folklórního souboru Kamenček zaujaly nejen slavičínské kamarády, ale i jejich učitelé a zástupce města Slavičín.
Přednáška byla uspořádána v rámci projektu Jak to dělali naši staříčci, který je spolufinancován z Evropského fondu regionálního rozvoje v rámci programu Přeshraniční spolupráce SR-ČR 2007-2013. Naše obec spolu s městem Slavičín v rámci tohoto projektu zrekonstruovali své expoziční prostory a uspořádaly několik společných setkání, přednášek a seminářů.


Program cezhraničnej spolupráce


Itemid:64